Geef ingelogde contacten de mogelijkheid om velden (van het type: contact / familie / team / bedrijf details) automatisch in te vullen op basis van reeds gekende gegevens in de CRM. Zo kunnen je trouwe leden en fans nog sneller en makkelijker inschrijven, met minder kans op fouten. Easy does it!
Om het automatisch invullen voor velden te activeren, ga je als volgt te werk:
Open de module ‘inschrijvingsformulieren’.
Klik onder het gewenste formulier op ‘formulier aanpassen’.
Klik in je formulier een veld van het type ‘contact details’ (contact / familie / team / bedrijf details) aan.
In de rechterkolom kun je vervolgens onder de sectie ‘selectie van het contact / selectie van de familie / team selectie / bedrijf selectie’ < ‘automatische aanvulfunctie’ de instellingen configureren door de gewenste opties aan te vinken.
Automatisch aanvulfunctie: Bepaal welke contacten geselecteerd kunnen worden door één of meerdere opties aan te vinken (bv. ingelogde contact, actieve leden, …). De gebruiker krijgt vervolgens de mogelijkheid om zelf te kiezen of hij / zij hier al dan niet gebruik van wil maken.
Standaard selectie: automatisch gelinkte gegevens van het ingelogde contact selecteren.
Suggesties (contact details): Contact suggesties tonen die geselecteerd kunnen worden door de ingelogde gebruiker. De suggesties zijn uiteraard gelinkt aan de ingelogde gebruiker.
Voor het automatisch invullen van teams worden enkel teams van het huidige seizoen getoond.